Strona główna
My na Facebooku
REKRUTACJA DO KLAS I ZPO W SIEDLISKU
Zarządzenie Wójta Gminy Siedlisko w sprawie rekrutacji do przedszkola i szkół na terenie Gminy na rok szkolny 2025/2026
Link do zarządzenia: Zarzadzenie_Nr_0050.5.2024.pdf
Link do Karty Informacyjnej o przyjęcie do klasy I ZPO: PODANIE_do_szkoy_2025-2026.pdf
SZKOŁY PONADPODSTAWOWE - INFORMACJE
Szlakiem pierwszych Piastówz
- 30.01.2022
To były niesamowite trzy dni…. dni pełne przygód, wrażeń oraz nowych doświadczeń zarówno dla uczniów jak i opiekunów. Uczniowie klas: IV, VA i VB pod opieką p. Małgorzaty Nietupskiej, p. Marceli Owczarek-Miedzińskiej, p. Natalii Nietupskiej oraz p. Ewy Tomkiewicz w dniach 19-21 października brali udział w trzydniowej wycieczce, która rozpoczęła się od zwiedzania Poznania.
W Poznaniu czekał na naszą grupę przewodnik, który oprowadził nas po Ostrowie Tumskim, pokazał Katedrą poznańską. Potem całą grupą przeszliśmy na Śródkę pod słynnym mural 3D, który został ogłoszony jednym z nowych cudów Polski. Następnie ruszyliśmy spacerowym tempem przez Most Jordana w kierunku Starego Rynku by zobaczyć renesansowy Ratusz ze słynnymi koziołkami o godz.12.00 oraz pręgierz z figurą kota. Uczniowie z ogromnym zaciekawieniem oglądali zabytki oraz zwiedzali miejsca, w których dotychczas nie mieli okazji być. Ogromnym przeżyciem dla dzieci był udział w warsztatach wypieku rogala Marcińskiego w Rogalowym Muzeum. Pod okiem mistrza przygotowywały przepyszne i niepowtarzalne rogale, które potem mogły z apetytem zjeść. Z Poznania wyruszyliśmy do Gniezna, gdzie mieliśmy swoją bazę noclegową. Po intensywnym dniu uczniowie zjedli przepyszną kolację i mieli możliwość regeneracji przed kolejnym dniem. Rozmowy wieczorne, wspólne zabawy i gry przy kubku gorącej herbaty były bezcenne i mogłyby trwać do białego rana….
Drugiego dnia zaplanowane było zwiedzanie Torunia. Pobudka poranna była bolesna, ale dystans do pokonania autokarem był duży. Czas nas gonił, bo o godz. 9.00 był zaplanowany udział w warsztatach wypieku piernika w Toruńskiej Piernikarni Mistrza Bogumiła. Tempo marszu z parkingu autokarowego w Toruniu do naszego miejsca docelowego było zawrotne, ale okazało się, że kondycyjnie dzieci były bardzo dobrze przygotowane i punktualnie dotarliśmy do celu. Toruń to piękne i urokliwe miasto ... zachwyciło nas. Cennym doświadczeniem było zwiedzanie Domu Mikołaja Kopernika, gdzie korzystając z interaktywnej wystawy uczniowie mieli okazję poznać bliżej wybitnego polskiego astronoma, twórcę teorii heliocentrycznej i autora poświęconego jej dzieła „O obrotach ciał niebieskich”. Kolejnym ważnym punktem programu było zwiedzanie Starego i Nowego Miasta z przewodnikiem. Zobaczyliśmy stare mury obronne, baszty oraz odchyloną o 1,46 metra Krzywą Wieżę, Pomnik Mikołaja Kopernika, przy którym zrobiliśmy sobie wspólną fotografię. Nie pominęliśmy punktu widokowego – Kępy Bazarowej, Kościoła Mariackiego, Bulwaru Filadelfijskiego oraz gotyckiego Ratusza Staromiejskiego i Kościoła Świętego Ducha z połowy XVIII wieku. Po zwiedzaniu przyszedł czas na powrót do Gniezna, gdzie czekała na nas przepyszna obiadokolacja. W godzinach wieczornych całą grupą wyruszyliśmy śladami królika…. Tego wieczoru zaplanowany był udział w grze miejskiej Królika GOń. Celem gry było przeniesienie się do świata gier, awansowanie w hierarchii społecznej i zostanie królem. Aby tak się stało konieczne było odnalezienie wszystkich miejsc, w których były króliki. Przy okazji gonitwy za długouchym dzieci mogły bliżej poznać historię pierwszej stolicy Polski. Plan był ambitny i emocji oraz zaangażowania podczas poszukiwań nie zabrakło. Znaleźliśmy jednego królika, niestety pogoda uniemożliwiła nam dalsze poszukiwania, deszczowe chmury spowiły niebo i uciekając przed ulewą musieliśmy wrócić do akademika…, ale nie nudziliśmy się wieczorem. W mniejszych grupkach spędziliśmy ze sobą kolejny cudowny wieczór…kubek gorącej herbaty i doborowe towarzystwo… tego nam było potrzeba.
Trzeci dzień spędziliśmy już w Gnieźnie. Zwiedziliśmy z przewodnikiem Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz Katedrę, gdzie mogliśmy zobaczyć Drzwi Gnieźnieńskie, zwiedzić Podziemia Katedry, Muzeum Archidiecezji oraz wejść na Taras widokowy.
To był wyjątkowy czas…wrażenia pozostaną w nas na zawsze. To co zwiedziliśmy, zobaczyliśmy i to czego doświadczyliśmy jest bezcenne…śladami królika jeszcze na pewno wyruszymy, dogonimy go. Album klas: IV, VA i VB zapełnił się pięknymi fotografiami. Ewa Tomkiewicz
165
Biegamy dla Polski
- 31.10.2021
I udało się … III Bieg Niepodległości za nami. Tym razem COVID-19 nie przeszkodził i pogoda też. W wydarzeniu wzięło udział ok.200 osób. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać się ze sobą - przebiec po wyznaczonej trasie, a później spotkać się na „grochówce” i wspólnym śpiewaniu pieśni patriotycznych. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasze wydarzenie mogło się odbyć!
25
Pasowanie klasy I - część artystyczna - link do filmu
- 09.11.2021
Pasowanie Pierwszaków
- 31.10.2021
8 października odbyła się uroczystość pasowania uczniów klasy I. To ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych uczniów naszej szkoły i ich rodziców, ale także dla całej społeczności naszej szkoły. Niesyty, i w tym roku całą uroczystość musieliśmy ograniczyć do obecności zaproszonych Gości, trójek klasowych klas edukacji wczesnoszkolnej, i po jednym z rodziców od każdego z uczniów. Apel rozpoczął się od części artystycznej przygotowanej przez naszych pierwszaków, następnie została przeprowadzona uroczystość pasowania oraz tradycyjnie pozostawienie odcisku palca w Kronice pierwszaków. Zostało też przeprowadzone nadanie imienia dla uczniów klasy I. Tegoroczni pierwszacy będą nosili imię - „Kajtusie”. Następnie głos zabrał dyrektor szkoły i zaproszeni Goście. Wszyscy obok życzeń przekazali na ręce wychowawczyni p.Haliny Szymczak przygotowane prezenty. Ze strony wójta Gminy Siedlisko nagrodę finansową przekazała Sekretarz Gminy p.Maria Miśkiewicz, ze strony rodziców Przewodnicząca Rady Rodzicow p.Justyna Zegers, a ze strony szkoły dyrektor p.Tomasz Chwałek. Nagrody książkowe przekazała dyrektor Biblioteki Publicznej p.Regina Wygiera i p.Katarzyna Śliwińska-Krowiranda. Wszystkim bardzo dziękujemy!
64
Tajna Misja w naszej klasie
- 08.10.2021
Nadchodzi koniec lekcji, a dzwonek… nie dzwoni! Okazuje się, że jedyny przedmiot informujący o zakończeniu zajęć, zaginął. Zasada jest prosta – skoro nie ma sygnału na przerwę – lekcje będą trwały wieczność! Zapasowy dzwonek znajduje się w sejfie w gabinecie Dyrektora, ale ten akurat wyjechał na bardzo ważny wyjazd. Zabezpieczył jednak kod do sejfu na taki wypadek – poszczególne cyfry posiadają pracownicy szkoły, którzy przekażą je, w zamian za rozwiązanie kilku zagadek…
„Gdzie jest dzwonek?” taką grę integracyjną zaproponowałam dziś swoim uczniom. Jej cel to nauka współpracy poprzez zabawę, a humorystyczny wątek śledztwa w szkole ma pogłębić relację uczniów.
Na samym początku, dzieci podzieliły się drużyny, a następnie każda otrzymała kopię listów. Kolejno, każda grupa idzie według mapy, po miejscach na niej zaznaczonych i rozwiązuje po drodze 5 zagadek, które przygotowane są w ten sposób, aby angażować jak największą ilość osób z grupy. Na samym końcu, kiedy wszystkie drużyny rozwiążą swoje zagadki, cała klasa ma za zadanie wspólnie wpisać kod do sejfu Dyrektora.
Zaangażowanie, współpraca i uśmiech na twarzach dzieci, to najwspanialsza nagroda dla mnie. Anna Gajewska10
Kukiełki i ortografia
- 01.10.2021
Uczniowie klasy II na zajęciach plastycznych wykonywali kukiełki z warzyw – liczył się pomysł i zaangażowanie w pracę. Dzieci wykorzystały kukiełki w scenkach parateatralnych. Pojawiły się także zadania ortograficzne pod hasłem „Warzywa na talerzu”, utrwalające pisownię nazw warzyw. Renata Chwałek
8
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
- 01.10.2021
Nauka przez zabawę przynosi najlepszy efekt. W piątek bawiliśmy się, rozwiązując zadania oparte na znajomości tabliczki mnożenia. Zadania zostały przygotowane z podziałem na te łatwiejsze dla klas najmłodszych i trudniejsze dla klas starszych i dorosłych. Każdy mógł się sprawdzić.
47
Kolejny sukces Davida
- 28.09.2021
I stało się. Wreszcie upragnione „ZŁOTO” na szyi Davida Żurawskiego - ucznia klasy IIIb. W zawodach EUROPEAN KICKBOXING CHALLENGE rozegranych 24-25.09.2021 r. w Sulejówku David w swojej kategorii wagowej zajął I miejsce. Zawody odbyły się w ramach kampanii „SPORT PRZECIW NAŁOGOM”. GRATULUJEMY „Małemu – Wielkiemu Wojownikowi”, jego trenerom i rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów!
Wizyta w stadninie
- 27.09.2021
W dniu 24 września 2021r. uczniowie klasy VIb wraz z wychowawczynią wybrali się na wycieczkę klasową do "Stajni POD dębami" w Nowej Soli. Uczniowie z zadowoleniem i wielkim zainteresowaniem zwiedzali stajnię i poznawali ich mieszkańców. Dla wielu dzieci, była to pierwsza okazja, aby bliżej poznać te zwierzęta. Uczniowie karmili i czyścili konie. Dowiedzieli się, w jaki sposób o nie dbać i utrzymać je w dobrej kondycji i zdrowiu. Wszystkie dzieci z ochotą siadały na te czteronogi i próbowały jazdy pod okiem instruktora. Po wrażeniach jeździeckich odbyły się wspólne zabawy. Uczniowie strzelali z łuków, pokonywali tor przeszkód. Wycieczka była udana, dostarczyła wszystkim wiele radości i niezapomnianych chwil. Matra Przelicka
63
Najmłodsi w Lubiążu
- 23.09.2021
We wtorek i środę uczniowie klas I - III wyjechali na wycieczkę do Lubiąża. Znajduje się tam cysterski zespół klasztorny. Jest to jeden z największych zabytków tej klasy w Europie. Jest jednocześnie największym opactwem cysterskim na świecie. Uczniowie mieli okazję zwiedzić cały obiekt i wziąźć udział w zajęciach terenowych i wrsztatach tematycznych - "Zapachowe saszetki" i "Łapacze snów" - oraz w specjalinie zorganizowanym ognisku połączonym z pieczeniem kiełbasek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
130
Piękne lubuskie
- 27.09.2021
W środę 22 września klasy VIIIb oraz VIIa wyjechały na wycieczkę do Łagowa. Uczniowie mieli okazję: przejść trasy w parku linowym, co w pewnych momentach stanowiło dość duże wyzwanie; podziwiać panoramę Łagowa ze szczytu wieży wybudowanego w XIV wieku Zamku Joannitów oraz odbyć spacer po parku położonym nad samym brzegiem Jeziora Łagowskiego. Po zwiedzaniu tej przepięknej miejscowości i innych atrakcjach, aby nabrać sił, zatrzymaliśmy się w kawiarni, w której każdy mógł wypić lub przekąsić coś pysznego. Wiktoria Irganowska VIIIb
34
Akcja – reakcja.
- 20.09.2021
I zaczęliśmy kolejny rok z Krainą Eksperymentów. Na dzisiejszych zajęciach uczniowie eksperymentowali z wodą, barwnikiem oraz tabletką musującą. Tworzyliśmy „Chemiczną lokomotywę” i „Tornado w kieliszku”. Wszystko wyglądało ekscytująco.
28
Międzynarodowy Dzień Kropki
- 01.10.2021
W tym roku Międzynarodowy Dzień Kropki przypadł na 15 września. Ze względu na nadal obowiązujące obostrzenia w szkole postanowiliśmy „rozłożyć” ten kreatywny dzień na cały trzeci tydzień września. Wszystko „kręciło się” wokół kropki. Nauczyciele przygotowali wiele zadań dla uczniów, ale i uczniowie przygotowali zadania dla m.in.Dyrekcji. Nie zawsze było łatwo, ale na pewno było twórczo i radośnie.
22
Myślę, więc nie śmiecę.
- 19.09.2021
"Myślę, więc nie śmiecę" - to hasło 28. akcji sprzątania świata odbywającej się w Polsce. Corocznie uczniowie naszej szkoły są czynnymi uczestnikami tego ogólnoświatowego wydarzenia. Od poniedziałku do piątku na godzinach wychowawczych uczniowie poszczególnych klas sprzątali wyznaczone miejsca naszej miejscowości. Tradycyjnie prowadzona przez nas akcja została wsparta przez Urząd Gminy w Siedlisku.
343
Harcerski Start w Łagowie
- 06.09.2021
Zuchy i harcerze z naszej szkoły uczestniczyli w ostatni weekend w inauguracji roku harcerskiego nad pięknym jeziorem Łagowskim. Zuchy na starcie przypomniały sobie Prawo Zuchowe i trójka Zuchów trzeciej gwiazdki opuściła 5 Gromadę Zuchową Rycerze Sumerki, stając się harcerzami. Harcerze mieli okazję przygotować swoje konspekty zbiórek oraz przejść szkolenie z pierwszej pomocy. Wszyscy razem byliśmy na lodach, zwiedziliśmy jezioro statkiem „Galera Joannitów” i obejrzeliśmy Łagów z zamkowej wieży. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, gdzie poświęcone zostały nasze proporce. I walczyliśmy jak Joannici o nasze sztandary. 5 Drużyna Harcerska Żem-Czu-Żina ma nowych przybocznych są nimi Druhna Marta Wygiera, Druhna Oliwia Helwig i Druh Gracjan Zdebiak. Druhna Marta złożyła swoje przyrzeczenie, a zastępy otrzymały własne proporce, tak samo jak drużyna. Cały weekend pokazał nam jaką świetna i zgraną ekipą jesteśmy. Trzymajcie kciuki za nasz nowy harcerski rok. Dziękujemy druhnie Kasi za relację i zdjęcia.
54
Inauguracja roku szkolnego 2021/2022
- 05.09.2021
„Dzień pierwszego września jest dla szkoły dniem niezwykle radosnym.” – tak rozpoczął swoje przemówienie dyrektor szkoły na wstępie apelu inaugurującego nowy rok szkolny 2021/2022. I rzeczywiście, za nami doświadczenie ze zdalnym i hybrydowym nauczaniem. Teraz wracamy do nauczania stacjonarnego. Cieszy nas, że wszyscy razem spotykamy się po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że stacjonarne nauczanie pozostanie z nami do końca roku szkolnego. Od drugiego tygodnia września 12. latki i starsi uczniowie będą mogli zgłosić chęć zaszczepienia się. Wszyscy chcemy powrotu do normalności. Witamy serdecznie w murach naszej szkoły uczniów pierwszej klasy. Życzymy wszystkim udanego roku szkolnego, dziesięciu miesięcy sukcesów, łatwości w rozwiązywaniu problemów oraz efektywnego i bezpiecznie spędzonego czasu.
5
Witaj szkoło!
- 31.08.2021
Brawo Hubercie!
- 30.06.2021
W poniedziałek 28 czerwca odbyła się bardzo miła uroczystość. Hubert Kępkowski wraz z rodzicami w czasie sesji Rady Gminy odebrał z rąk wójta Gminy Siedlisko p.Dariusza Strausa i przewodniczącej Rady Gminy p.Małgorzaty Chilickiej nagrodę finansową dla ucznia, który uzyskał najwyższą średnią ocen na koniec nauki w klasie 8 – 5.64. Hubertowi i rodzicom GRATULUJEMY!
Na zakończenie...
- 28.06.2021
Powoli wracamy do normalności. W tym roku było możliwe zorganizowanie balu na zakończenie szkoły podstawowej. Dzięki rodzicom, uczniom i zaangażowanym nauczycielom ponownie rozbrzmiewały w naszej szkole dźwięki poloneza z filmu "Pan Tadeusz". Poloneza zatańczyli absolwenci klasy 8 wspomagani przez uczniów klasy 7a i 7b.
Kolejny sukces Davida
- 22.06.2021
Dziś dotarła do nas bardzo miła wiadomość. Nasz uczeń David Żurawski zdobył srebrny medal w Letnim Grand Prix Polski w Kickboxingu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Ósma klasa we Wrocławiu
- 22.06.2021
15 czerwca klasa ósma wybrała się na spontaniczną wycieczkę do Wrocławia. Mimo upału, udało nam się pospacerować po Starym Mieście. Nie mogliśmy odmówić sobie wycieczki do ZOO i AFRYKANARIUM. W OGRODZIE JAPOŃSKIM udało nam się ukryć przed słońcem i w otoczeniu pięknej przyrody odpocząć. Jednak największą atrakcją była jazda tramwajem. Miło było spotkać naszych absolwentów, dziś studentów Martynę i Mateusza, którzy chętnie poświęcili nam swój czas. Polecamy wszystkim takie wycieczki, są najlepsze.
Dziękujemy Pani Ewie Tomkiewicz za miło spędzony dzień z nami. Małgorzata Nietupska
11
Spotkanie z Rafałem Witkiem
- 18.06.2021
We wtorek 15 czerwca uczniowie klasy IIa i IIb uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem Rafałem Witkiem. Zaczęło się od zagadek, na które odpowiedziami były: pomysły, talent i szczęście. Tyle właśnie potrzeba, aby pisać książki, które znajdą swoich czytelników.
Szukaliśmy zgubionych rymów, wydawaliśmy psie odgłosy, a także podejmowaliśmy próby bicia rekordu w szybkości czytania wiersza „Awantura w trzeciej klasie”. Musimy przyznać, że jest to całkiem dobry przepis na udane spotkanie autorskie.
Marcela Owczarek-Miedzińska
Noc lektur klasy IVa i IVb
- 18.06.2021
Kto chciałby rozweselić tak pechowe w tym roku szkolne mury? Kto chciałby spędzić w szkole noc, użyczając jej trochę swojej energii?
Tę z 11 na 12 czerwca spędziliśmy nie śpiąc. Nawet nie ziewaliśmy za często – jakże zajmujące były ekranizacje lektur, które mogliśmy obejrzeć wspólnie, zajadając ciepłą pizzę i chrupiąc popcorn.
Zawody na chrapanie, rzuty poduszką, gra w 5 sekund oraz maraton matematyczny na tablicy w sali od przyrody (ale o tym cicho sza!), wszystko to nadało uroku naszej klasowej przygodzie, którą wpisujemy do stałego repertuaru czerwcowych szaleństw- jednogłośnie!
Marcela Owczarek-Miedzińska
6
DNI PATRONA
- 14.06.2021
Za nami Dni Patrona Szkoły Podstawowej Janusza Korczaka. I w tym roku musieliśmy dostosować się do ograniczeń związanych z pandemią. Tegoroczne obchody trwały przez 2 dni. Rozpoczęliśmy od uroczystego apelu, złożenia kwiatów pod tablicą pamiątkową Patrona oraz wręczenia nagród dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach związanych z Dniami Patrona: „List do Starego Doktora” oraz nakręcili krótki film: „Co warto zapamiętać z pedagogiki Janusza Korczaka?”. Następnego dnia uczniowie wszystkich klas wzięli udział w marszobiegu z zadaniami, m.in. każda klasa musiała ułożyć zwroty, które po ułożeniu na głównej tablicy, po powrocie do szkoły, utworzyły hasło – myśli Janusza Korczaka – „Dzieci nie są głupsze od dorosłych, tylko mają mniej doświadczenia.” „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.
W ramach obchodów Dni Patrona uczniowie przygotowali jeszcze przewspaniałe Ex Librisy, które następnie wklejali do książek oraz plakaty, które ozdobiły główny hol szkoły.Dziękujemy Komisji ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych przy Urzędzie Gminy w Siedlisku za ufundowanie nagród, a Radzie Rodziców za ufundowanie słodyczy z okazji Dnia Dziecka.
88
Muzyczne spotkania z LBK
- 01.06.2021
Nadrabiamy zaległości. Muzycy Lubuskiego Biura Koncertowego zaprosili uczniów klas I – III na: „Muzyczną opowieść o chłopcu, który poszedł na łąkę nazbierać kwiatki na Dzień Matki”. To kolejna opowieść zabierająca naszych uczniów w świat muzycznej fantazji, opisujący bogactwo dźwięków zaklętych w otaczającym nas świecie przyrody, a nawiązujący w swym wyrazie do osób najbardziej szanowanych na świecie – naszych ukochanych MAM.
iTeatr
- 01.06.2021
W piątek uczniowie klasy I wzięli udział w premierze sztuki „My psy”. Spektakl muzyczny został przygotowany przez aktorów Teatru Nowego im.Kazimierza Dejmka z Łodzi. Jak pisze autor sztuki – Pies Henio: „Opowiadając o psach chcę rozmawiać z dziećmi o bezdomności i wykluczeniu, o tych, którym się „nie udało”. Czy jesteście pewni, że nic podobnego Was w życiu nie spotka? Mam nadzieję, że dzięki mojej sztuce zostanie uratowany chociaż jeden pies czy kot. A dzięki niemu Wy – ludzie. Żeby uratować świat, nic więcej nie trzeba.”
Egzamin ósmoklasisty 2021
- 02.06.2021
Tegoroczne egzaminy, podobnie jak zeszłoroczne, przebiegły z zachowaniem obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. Czy były trudne? Opinie są podzielone. Tego, jak było naprawdę, dowiemy się po sprawdzeniu prac naszych uczniów przez egzaminatorów CKE. Wyniki dopiero 2 lipca, a więc już po zakończeniu roku szkolnego.
Noc lektur
- 27.05.2021
Już we wtorek pierwsza część egzaminu ósmoklasisty – język polski. Z panią Ewą (polonistką) i panią Małgorzatą (wychowawczynią) uczniowie klasy VIII spotkali się w szkole, aby jeszcze raz powtórzyć materiał z zakresu obowiązkowych lektur. Noc lektur, to wspólne oglądanie adaptacji filmowych utworów literackich obowiązujących na egzaminie powiązane z porównaniem i analizą treści literackich poszczególnych lektur. Obok nauki był także czas na chwilę rozrywki i oczywiście pyszne jedzonko.
5
Kraina eksperymentów powróciła
- 11.05.2021
Uczniowie klas I-III wrócili do szkoły 04 maja, a już 10 mieli okazję wrócić do spotkań z Krainą eksperymentów. Dziś uczyliśmy się wtłaczać cząsteczki powietrza do substancji, a także poznaliśmy różne rodzaje musów – i te kosmetyczne i te spożywcze. W czasie zajęć przygotowaliśmy prezenty na Dzień Mamy, ale na razie ci… .
21
Taneczne "Święto Bzów"
- 13.05.2021
W sobotę 8 maja na hali sportowej w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "Święto Bzów". Oprócz par z całej Polski w turnieju uczestniczyli uczniowie naszej placówki należący do klubu tanecznego "Urban". Z zachowaniem wszelkich obostrzeń tancerze solo i w parach zaprezentowali się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Niestety ze względu na obowiązujące przepisy turniej miał charakter zamknięty i nie wszyscy mieli okazję zobaczyć prezentujące się pary - naprawdę szkoda.
Godziny dzwonków
Poniedziałek 19.05.2025Kontakt
- Nazwa szkoły
- Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku
- E-mail szkoły
- zpowsiedlisku@poczta.onet.pl
- Adres szkoły
- ul. Kasztanowa 19
67-112 Siedlisko
Poland
- Informacja e-mail
- zpowsiedlisku@poczta.onet.pl
- Główny telefon
- +48 (68) 356 02 08
Galeria zdjęć
- brak danych
Archiwum Aktualności
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 860958Nawigacja