26 czerwca w Zespole Placówek Oświatowych w Siedlisku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026. Był to moment podsumowania całorocznej pracy uczniów, nauczycieli oraz wszystkich osób wspierających działalność szkoły. Podczas apelu dyrektor szkoły wraz z wychowawcami klas wyróżnili uczniów, którzy w mijającym roku osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz wykazali się wzorową, 100‑procentową frekwencją. Było to szczególne docenienie systematyczności, zaangażowania i wytrwałości, które towarzyszyły uczniom przez cały rok szkolny. Ważnym punktem uroczystości było wręczenie nagród przez Wójta Gminy Siedlisko, pana Daniela Kołtuna. Uhonorował on uczniów klasy ósmej z najwyższymi średnimi ocen, a także tych z klas IV–VII, którzy wyróżnili się w nauce oraz osiągnięciach sportowych.
To wyraz uznania dla młodych ludzi, którzy swoją pracą i talentem promują szkołę oraz gminę. W trakcie apelu dyrektor szkoły skierował również słowa podziękowania do wszystkich osób i instytucji wspierających ZPO w działaniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych. Podkreślił, że sukcesy uczniów są możliwe dzięki współpracy całej społeczności szkolnej i lokalnej. Na zakończenie uroczystości dyrektor wręczył Dyplomy Rodzica wszystkim tym, którzy w minionym roku aktywnie włączyli się w życie szkoły, wspierając ją swoją pracą, zaangażowaniem i obecnością. Był to piękny gest wdzięczności wobec rodziców, którzy współtworzą atmosferę sprzyjającą rozwojowi uczniów. Uroczystość zakończenia roku szkolnego przebiegła w podniosłej, ale jednocześnie radosnej atmosferze, wprowadzając całą społeczność szkolną w czas wakacyjnego odpoczynku.
Nagrodzeni uczniowie wyróżniający się z najwyższą średnią i frekwencją:
klasa Ia: Aleksander Adamczyk, Jan Buszewski, Nadia Domagała, Marianna Dutka, Brajan Kowalewicz, Ksawery Pruski, Aleksandra Malicka, Julia Stokowska, Franciszek Stryczek, Eliza Wiśniewska, Adrianna Wojtuś
klasa Ib: Hanna Araszkiewicz, Alicja Zawadzka, Kalina Gawrysiak, Kinga Kula, Katarzyna Zdebiak, Leon Partatus, Antoni Głogowski, 100%frekwencję - Łucja Nowakowska
klasa IIa: Aleksy Buczak, Oskar Sznajder, Kornelia Pierścińska, Natalia Krawców, Maksymilian Sroczyński, Alexander Sadowski
klasa IIb: Marcelina Szydło, Tymon Kamiński, Olaf Piechocki, Kordian Weber, Michał Kuriata, 100% frekwencja - Blanka Cyraniak i Olaf Piechocki
klasa IIIa: Iga Andrzejewska, Jakub Astapowicz, Matylda Dutka, Małgorzata Regus, Antonina Wiśniewska, Dominika Zapaśnik, Julia Zawadzka
klasa IIIb: Maksymilian Kołtun, Jowita Kopa, Lena Kula, Oliwier Ratajszczak, Piotr Szymczak, 100% frekwencji - Jowita Kopa, Lena Kula
klasa IVa: Jakub Budzan, Julia Malicka, Kornelia Lehmann, Hanna Kamińska, Julia Owczarska, Maja Niedbalska, Zuzanna Sznajder, Lech Kopeć, Antoni Kaczanowski, Jagoda Radzimska, jakub Szczotarski, Filip Ilczuk, Aleksander Klimas
klasa Va: Julia Przychodzeń, Hanna Izydorczyk, Liliana Bałajewicz, Stanisław Szydło, Aleks Guldziński, Zuzanna Wesołowska
klasa VIa: Julia Wisniewska, Kacper Andrzejewski, Maksymilian Kargol, Aleksander Krawców, Hanna Pstrucha, Szymon Kasperek, Aleksandra Beres, Agata Kubiak, Amelia Engwer, Filip Palicki
klasa VIIa: Antoni Kubiak, Sara Piwecka, Maja Pawłowska, Nikodem Siwek, Szymon Górny, Maciej Fursewicz, Antoni Czerwiński, 100% frekwencja - Maciej Fursewicz
klasa VIIb: Aleksandra Dekiert
klasa VIIIa: Hanna Sekular, Nikodem Kopij