• Zapal znicz

• 01.11.2022 20:04
        • W niedzielę, 30 października członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem odwiedzili Cmentarz w Siedlisku i zapalili znicze na opuszczonych grobach.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w akcji!!!

• 09.10.2022 15:11
        • Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w 43. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa w formie wypowiedzi rysunkowo - malarskiej/m.in. akwarela, plakatówka. Głównym organizatorem konkursu jest Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze.  Dla uczestników konkursu organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia. Nagrodzone prace zostaną wystawione w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze.

• Nasze motto!

• 18.09.2022 10:32
        • Pełni młodzieńczej energii i szalonych pomysłów chcemy zmieniać świat na lepszy, rozdawać innym nasz uśmiech i radość, nieść pomoc osobom cierpiącym i potrzebującym oraz poszerzać naszą wiedzę”.

• Spotkania członków PCK!

• 18.09.2022 10:28
        • Spotkania Szkolnego Koła PCK odbywać się będą dwa razy w miesiącu (co dwa tygodnie) o godz. 7:30 w sali nr 19.  Pierwsze spotkanie za nami, następne 30 września.
          Serdecznie zapraszam!

• PCK

• 01.09.2022 20:20
        • Polski Czerwony Krzyż – najstarsza polska organizacja humanitarna będąca członkiem Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Misją Polskiego Czerwonego Krzyża jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

• ZACZYNAMY DZIAŁAĆ!

• 01.09.2022 20:08
        • Witam wszystkich serdecznie!
          We wrześniu w naszej szkole rozpoczynamy działalność Szkolnego Koła PCK. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Zgłaszamy się do p. Marty Przelickiej.