• Olimpiada Zdrowia

• 11.06.2023 22:16
        • Oliwia Bereś uczennica klasy VIII zajęła V miejsce podczas etapu rejonowego 30. Olimpiady Zdrowia PCK w kategorii Szkoły Podstawowe.
          Gratulujemy!!! Nie było łatwo!!!

• Konkurs Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

• 11.06.2023 22:13
        • Miło poinformować, że uczennice klasy VIb Natasza Świerad i Adrianna Włodarczyk zajęły IV miejsce w konkursie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu, Polskim Czerwonym Krzyżu i Międzynarodowym Prawie Humanitarnym.
          Serdecznie gratulujemy!!!

• Olimpiada Zdrowia

• 11.06.2023 22:08
        • 29 marca w naszej szkole odbyła się Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką. Uczniowie rozwiązywali test online. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Oliwia Bereś z klasy VIII. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

• Konkursy plastyczne PCK

• 11.06.2023 22:01
        • Miło poinformować, że w 43. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodastwa Polskiego Czerwonego Krzyża - I miejsce w kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII zajął Nikodem Siwek z kl. IVa, a w konkursie "Zdrowy Uśmiech to moj skarb" wyróznienie otrzymał Mateusz Fursewicz.
          Serdecznie gratulujemy!!!

• Czerwonokrzyska gwiazdka!

• 01.01.2023 20:27
        • Przed świętami odbyła się zbiórka artykułów spożywczych i słodyczy. Celem zbiorki była pomoc podopiecznym Polskiego Czerwonego Krzyża. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

• Odwiedziny w Przytulisku!

• 01.01.2023 20:19
        • W dniu 29.12.2022r. odwiedziliśmy Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Nowej Soli i przekazaliśmy zebrane dary. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły, którzy włączyli się w przeprowadzoną zbiórkę.

• Olimpiada Zdrowego Stylu życia

• 11.12.2022 09:43
        • Magdalena Izydorczyk i Paweł Piwecki uczniowie klasy VIIb zdobyli IV miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża na etapie rejonowym. Dziękuję Kochani, byliście SUPER!!!

• Nie daj szansy AIDS

• 11.12.2022 09:47
        • Kasia i Zuzia Oryszewskie uczennice klasy IVa zdobyły wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem: "Nie daj szansy AIDS" organizowanym przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli. Dziewczynki jesteście REWELACYJNE!!! Dziękuję!!!

• Konkurs plastyczny - PCK

• 20.11.2022 16:27
        • Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: "Zdrowy uśmiech to mój skarb". Głównym organizatorem konkursu jest Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli. Uczestnikami konkursu są uczniowie klas I – VIII. Praca może być wykonana w formie plakatu dowolną techniką. Format pracy A-4. Każda praca musi zawierać dane:
              • nazwisko i imię
              • adres zamieszkania,
              • klasa uczestnika konkursu,
              • zgodę na publikację.
           Prace należy dostarczyć do p. Marty Przelickiej – sala nr 19. Ostateczny termin dostarczania prac do 2 grudnia 2022r. Dla uczestników konkursu organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia.

• Konkurs plastyczny - PCK

• 01.11.2022 20:25
        • Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: "Nie daj szansy AIDS". Głównym organizatorem konkursu jest Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o AIDS, HIV i profilaktyce uzależnień.