• Olimpiada Zdrowia

Oliwia Bereś uczennica klasy VIII zajęła V miejsce podczas etapu rejonowego 30. Olimpiady Zdrowia PCK w kategorii Szkoły Podstawowe.
    Gratulujemy!!! Nie było łatwo!!!

11.06.2023 22:16 | więcej »
  • Konkurs Wiedzy o Czerwonym Krzyżu

Miło poinformować, że uczennice klasy VIb Natasza Świerad i Adrianna Włodarczyk zajęły IV miejsce w konkursie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu, Polskim Czerwonym Krzyżu i Międzynarodowym Prawie Humanitarnym.
    Serdecznie gratulujemy!!!

11.06.2023 22:13 | więcej »
  • Olimpiada Zdrowia

29 marca w naszej szkole odbyła się Olimpiada Zdrowia PCK z Biedronką. Uczniowie rozwiązywali test online. Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Oliwia Bereś z klasy VIII. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

11.06.2023 22:08 | więcej »
  • Konkursy plastyczne PCK

Miło poinformować, że w 43. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodastwa Polskiego Czerwonego Krzyża - I miejsce w kategorii szkoły podstawowe kl. IV-VIII zajął Nikodem Siwek z kl. IVa, a w konkursie "Zdrowy Uśmiech to moj skarb" wyróznienie otrzymał Mateusz Fursewicz.
    Serdecznie gratulujemy!!!

11.06.2023 22:01 | więcej »
  • Czerwonokrzyska gwiazdka!

Przed świętami odbyła się zbiórka artykułów spożywczych i słodyczy. Celem zbiorki była pomoc podopiecznym Polskiego Czerwonego Krzyża. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!!!

01.01.2023 20:27 | więcej »
  • Odwiedziny w Przytulisku!

W dniu 29.12.2022r. odwiedziliśmy Przytulisko dla bezdomnych zwierząt w Nowej Soli i przekazaliśmy zebrane dary. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły, którzy włączyli się w przeprowadzoną zbiórkę.

01.01.2023 20:19 | więcej »
  • Olimpiada Zdrowego Stylu życia

Magdalena Izydorczyk i Paweł Piwecki uczniowie klasy VIIb zdobyli IV miejsce w Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża na etapie rejonowym. Dziękuję Kochani, byliście SUPER!!!

11.12.2022 09:43 | więcej »
  • Nie daj szansy AIDS

Kasia i Zuzia Oryszewskie uczennice klasy IVa zdobyły wyróżnienie w konkursie plastycznym pod hasłem: "Nie daj szansy AIDS" organizowanym przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli. Dziewczynki jesteście REWELACYJNE!!! Dziękuję!!!

11.12.2022 09:47 | więcej »
  • Konkurs plastyczny - PCK

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: "Zdrowy uśmiech to mój skarb". Głównym organizatorem konkursu jest Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Nowej Soli. Uczestnikami konkursu są uczniowie klas I – VIII. Praca może być wykonana w formie plakatu dowolną techniką. Format pracy A-4. Każda praca musi zawierać dane:
        • nazwisko i imię
        • adres zamieszkania,
        • klasa uczestnika konkursu,
        • zgodę na publikację.
     Prace należy dostarczyć do p. Marty Przelickiej – sala nr 19. Ostateczny termin dostarczania prac do 2 grudnia 2022r. Dla uczestników konkursu organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia.

20.11.2022 16:27 | więcej »
  • Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem: "Nie daj szansy AIDS". Głównym organizatorem konkursu jest Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze. Celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o AIDS, HIV i profilaktyce uzależnień.

01.11.2022 20:25 | więcej »
  • Zapal znicz

W niedzielę, 30 października członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Szkolne Koło PCK wraz z opiekunem odwiedzili Cmentarz w Siedlisku i zapalili znicze na opuszczonych grobach.  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w akcji!!!

01.11.2022 20:04 | więcej »
  • Konkurs plastyczny

Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w 43. Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o tematyce Honorowego Krwiodawstwa w formie wypowiedzi rysunkowo - malarskiej/m.in. akwarela, plakatówka. Głównym organizatorem konkursu jest Lubuski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Zielonej Górze.  Dla uczestników konkursu organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia. Nagrodzone prace zostaną wystawione w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze.

09.10.2022 15:11 | więcej »
  • Nasze motto!

Pełni młodzieńczej energii i szalonych pomysłów chcemy zmieniać świat na lepszy, rozdawać innym nasz uśmiech i radość, nieść pomoc osobom cierpiącym i potrzebującym oraz poszerzać naszą wiedzę”.

18.09.2022 10:32 | więcej »
  • Spotkania Szkolnego Koła PCK odbywać się będą dwa razy w miesiącu (co dwa tygodnie) o godz. 7:30 w sali nr 19.  Pierwsze spotkanie za nami, następne 30 września.
    Serdecznie zapraszam!

18.09.2022 10:28 | więcej »
  • Polski Czerwony Krzyż – najstarsza polska organizacja humanitarna będąca członkiem Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca.

Misją Polskiego Czerwonego Krzyża jest zapobieganie ludzkim cierpieniom i łagodzenie ich skutków oraz ochrona ludzkiej godności, bez jakiejkolwiek dyskryminacji na tle narodowości, rasy, płci, przekonań religijnych lub politycznych.

01.09.2022 20:20 | więcej »
  • Witam wszystkich serdecznie!
    We wrześniu w naszej szkole rozpoczynamy działalność Szkolnego Koła PCK. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Zgłaszamy się do p. Marty Przelickiej.

01.09.2022 20:08 | więcej »