Akcja "Góra grosza"

Już po raz 23 rusza wielka akcja zbierania monet pod nazwą Góra grosza organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Pomoc kierowana jest do różnych form opieki zastępczej (domy dziecka, rodziny zastępcze). To także zakup rzeczy codziennego użytku czy przedmiotów dla dzieci. Fundusz Góra grosza pomaga również rozwijać talenty, pasje i zainteresowania dzieci. Za zebrane pieniądze organizowana jest pomoc psychologiczna, rzeczowa i specjalistyczna opieka dla potrzebujących dzieci i rodzin na terenie całej Polski. Góra grosza to przede wszystkim Wy!!! To dzięki Waszej ofiarności można tak wiele robić dla innych, dla których los nie zawsze był łaskawy. Zbiórka trwa od 1 listopada 2022 do 28 lutego 2023 roku.
Za każdy grosz dziękujemy!!!