• Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku

Niedziela 22.04.2018

Galerie zdjęć

• 12.04.2018

12 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Poezji Religijnej „Pamięci Jana Pawła II” w Nowej Soli. W XIV edycji konkursu organizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” wzięło udział ok.60 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: p.Eliza Gniewek – Juszczak - redaktorka Gazety Lubuskiej, p.Małgorzata Gorynia – nauczycielka języka polskiego oraz br.Kacper- przedstawiciel parafii pw. św.Antoniego w Nowej Soli usłyszało wiele ciekawych interpretacji utworów znanych i mniej znanych autorów. Uczniowie ZPO wystartowali w trzech kategoriach i należeli do jednych z wyróżniających się recytatorów, i tak:

• 07.04.2018

W maju mija 40 lat od chwili, gdy Szkole Podstawowej w Siedlisku nadano im. Janusza Korczaka. W związku z tym kierujemy prośbę do absolwentów szkoły, ale także innych osób, które posiadają zdjęcia związane z życiem szkoły z różnych okresów jej funkcjonowania, o ich dostarczenie do sekretariatu szkoły w celu zeskanowania, a następnie opublikowania w albumie na stronie szkoły. Pragniemy przywołać wspomnienia z dawnych lat. Z góry dziękujemy za okazaną życzliwość. Z korczakowskim pozdrowieniem.

• 28.03.2018

Corocznie dzieci z Przedszkola Publicznego w Siedlisku odwiedzają naszą szkołę z „Kogucikiem”. Witane są bardzo serdecznie szczególnie przez klasy najmłodsze i oczywiście Dyrekcję, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Zawsze przygotowują występ nawiązujący do zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Przywożą ze sobą własnoręcznie przygotowane prezenty, ale też są obdarowywane przez przysłowiowego „Zajączka”.

• Zespół Placówek Oświatowych w Siedlisku

ul. Kasztanowa 19